Rüya Yorumları
Rüya Yorumları

Rüyada Hırsız Yakalamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Hırsız Yakalamak Ne Anlama Gelir? Kötü Bir Şey Midir? Hayırlı Bir Durum Mudur?

Rüyada hırsız yakalamak; rüyayı gören kimsenin başına gelecek bir musibet yahut felaketten kurtulacağına tabir edilir. Hasta olan bir kimsenin evine yahut işyerine giren hırsızı yakaladığını görse, o kişinin hastalıktan kurtulacağına işaret eder. Rüyada bir hırsızı yakaladığını görmek güzel ve aynı zamanda hayra yorumlanır. Bazen de bu rüya ,rüya sahibinden ilim, sanat veya bir mesele hakkında bilgi edinmek isteyen kimse demektir.

Rüyada Hırsız Yakalamak Anlama ve Yorumu

Rüyada hırsız yakalamanın anlamı, rüyayı sahibinin azimli, kararlı, azimkar, hırslı ve mücadeleci bir kişiliğe sahip olduğu anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin istediği şeylere kavuşacağına, malı ve mülküne sahip çıkacağına yorulur.

Rüyayı gören kişinin başarılarına ve mutluluğuna engel olan kişilerin olduğuna rüya sahibinin de bu durumu fark ederek onlara karşı bazı önlemler alarak, o kimseleri alt etmeyi başaracağına bundan sonra da gerçek ve kalıcı mutluluğu yakalayacağına rivayet edilir.

ruyada-hirsiz-yakalamak

Rüyada Evde Hırsız Yakalamak

Rüyada eve hırsız girdiğini ve eve giren bu hırsızı yakalığını görmek; eve misafir gelmesi anlamına da gelir. Rüya sahibinin çevresinde kendisine karşı kötü niyetli birinin varlığına işaret eder. Rüya sahibinin bu kötü niyetli kişiden zarar görmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Hırsızı Yakalayıp Dövmek

Mal ve servet arzusu içinde olduğunuza delalet eder. Rüyada hırsızı yakalayıp dövmek eğer hırsız tanıdık biriyse bu kişiye yardımda bulunacağınıza yahut bu kişiden menfaat sağlayacağınıza işaret etmektedir. Rüya sahibinin bu kişinin yardımına kavuşacağına maddi ve manevi sıkıntılarda karşılıklı olarak destek olduğuna yorulur.

Rüyada Kadın Hırsız Yakalamak

Kötü niyetli bir kadının varlığına delalet eder. Rüyada kadın hırsız yakalanması rüya sahibi için çevresinde bulunan ve rüyayı gören kimseye sanki dostmuş gibi görünen kötü niyetli bir kadın ile tabir edilmektedir. Rüya sahibinin çalışkanlığı ve becerikliliği sayesinde bu tür kötü niyetli kimselerden zarar görmeyeceğine alamet eder.

Rüyada Hırsız Yakalamaya Çalışmak

Rüya sahibinin başarılı ve huzurlu bir iş ile aile hayatının olacağına, hayatını sıkıntısız bir şekilde sürdüreceğine delalet eder. Aynı zamanda kötü niyetli kimselerin varlığından şüphelenen rüya sahibinin bu tür kötü niyetli kimselerden kurtulacağı anlamına gelir.

ruya-yorumlari-fatiha-org

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

dua