Rüya Yorumları
ruyada-para-gormek
Rüya Yorumları

Rüyada Para Görmek

”Rüyada para görmek ne anlama gelir? İyiye mi yoksa kötüye mi yorulmalıdır? Cevapları yazımızda bulabilirsiniz.

ruyada-para-görmek

Rüyada Para Görmek

Rüyada para görmek, bol kısmete, şansa ve talihin artacağına delalet eder.

İşte rüyada görülen para ile ilgili tüm detaylar.

Bu rüya ile ilgili rivayetler birbirinden çok farklıdır. Kimi tabirciler, rüyada para görmeyi, şansa, kısmete ve bolluğa yorumlarken, diğer tabirciler farklı düşünürler.

Rüyada Para Görmek Nedir?

Rüyada para görmek, dostlarla uzun süreden sonra konuşmaya, yeni çevrelere işarettir.

Bu kimse yeni iş ortamına girebilir. Yepyeni arkadaşlar edinebilir.Kendi işini kendisi kurmak isteyebilir.

Bu rüyanın genel mahiyeti iyidir. Ama paranın görülme şekli, rüyanın yorumunu farklılaştırabilir.

Rüyada para görme, başka olarak:

Şans anlamına gelir. Kişinin şanslı dönemlerinde olmasına yorumlanır.

Faziletli işlerin çoğalacağına işaret eder. Kişinin büyük işler başaracağına hikmet edilir.

Rüyada Para Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada para görmek esasında, kısmetin bollaşması anlamına gelir. Kişinin yapacağı işlerin başarıyla sonuçlanacağına, bundan para kazanacağına hikmettir. Kişinin daha iyi bir işe girmesine yorumlanır.

Bu kimselerin bazı yanlış ilişkilerin kendisini sıkıntıya sokacağına delalet eder.

Rüyada para gören bir kimse için tabirciler, iyi işler şeklinde yorumlar yapmışlardır.

Rüyada para görmenin anlamı, doğru yol üzerinde olmak manasına gelir. Bu kimse için her şey yolunda gidecek demektir.

Rüyada para düşürdüğünü görmek, sıkıntıların azalacağına işaret eder.

Rüyasında paraları cebine koyduğunu gören kişiler, ilim konusunda geride kalınacağına işaret edilir.

Rüyada Para Görmek Neye İşarettir?

Eski dönemlerden bu yana dünyadan en çok değer verilenlerin başında yer alan para, tabirciler için de yorum konusu olmuştur. Tabirciler, rüyada para görmenin kazanca ve bolluğa işaret ettiğini söylerler. Bazı rüya yorumcuları rüyada para görmenin, hazineye işaret ettiğini belirtirler. Bu hazinenin bilindiği gibi maddi değil, manevi olduğu yorumları yapılmıştır.

Para görüp sevinmek, akıllı olmayan biriyle tanışmaya delalet eder. Rüyada parası olduğu halde, mutsuz olduğunu görmek, akıl karı olmayan bir işte ilerlemeye işaret eder.

Tabirciler, bu kişilerin, mala, mülke ve şana çok değer verdiklerini belirtmişlerdir. Bu kişilerin hayatlarında çok mutlu olamadıklarını ifade ederler. Bu rüyayı gören kimseler için kazançlı işlere girileceği hikmet edilmiştir.

Rüyada Para Görmek

Rüyada para sakladığını görmek, gizli işlerin ortaya çıkacağı manasına gelir. Rüyada paraya erişememek, onu alamamak kişinin emellerine erişeceği manasına gelir. Rüyada tomarla para görmek, adil olmayan bir ortama düşmek manasına gelir. Rüya tabir eden kimseler, rüyasında para gören kişinin hapishaneye düşebileceğini belirtirler.

Bu kişilerin yaptıklarına çok dikkat etmeleri gerektiği söylenir. Rüyasında başkasına ait paraları görmek, zaruri ihtiyaçların artacağı manasına gelir. Rüyada çok fazla para görme, tekin olmayan insanlarla münasebete işaret eder. Rüyada para harcamak yoksullar için önemli işler yapmak manasına gelir. Rüyasında para görüp onlara dokunmak, çok istenen hayalin gerçekleşmek üzere olduğunu gösterir.

Rüyada Kağıt Para Görmek

Rüyada kağıt para, ufak sorunlara işaret eder. Bu kimseler, kendi iş ve ev hayatlarında bazı sorunlarla karşılaşabilirler. Yaşanan sorunların ufak çaplı olacağı, kolayca çözüleceği ifade edilmiştir.

Rüyada görülen kağıt para:

İradeye işaret eder. Kişinin iradesinin güçlü olmadığına, ama eksiklerini birinin tamamladığına rivayet edilir.

Dokunamadığını görmek, umut gelecek vaat eden işinden olmak anlamına gelir.

Onları harcamak aklı başında olmayan bir insanla tanışmaya işaret eder.

Seviyeli olmayan arkadaşlıkların son bulacağına işaret eder.

Rüyada tomar halinde kağıt para görmek, eksik iş manasına gelmekte. Kişinin yaptığı işleri yarıda bıraktığını bunun için sorunlar yaşayacağı tabir edilir.

Rüyada Bozuk (Demir) Para Görmek

Rüyada bozuk para görmek, şansa ve çok iyi kısmete delalet eder. Rüyasında bozuk para gören kişinin sıkıntılarının biteceği ifade edilir. Kişinin tüm maddi sorunlarını aşacağı ancak manevi sıkıntılarla baş başa kalacağı ifade edilir. Rüyada demir para görmekte, bir bekar için evlilik manasına gelir. Tabirciler, rüyasında para gören kimsenin, işinin iyiye gideceğini belirtiler.

Rüyada demir para görüp bunu başkasına vermek, hayırlı manaya yorulur. Kişinin, yaptığı hayırların çoğalacağına tabir edilir. Rüyada bozuk paraları dilencilere vermek, kişinin mutluluğunun artacağına yorulur. Rüyada bozuk para, birine gönül kaptırılması anlamında ifade edilir. Rüyasında çok fazla demir para bulmak, kişinin sağlığının iyiye gideceğine işarettir.

Rüyada Birinden Para Almak

Rüyada birinden para almanın hususları birbirinden farklıdır. Rüyada birinden öylesine para almanın manası, akıllı çocukları olacağına işaret eder. Rüyada birinden iş için para almak, çok kolay olan bir kazanca hikmet edilir. Rüyasında birinden faiziyle para almak, kişinin bataklığa düştüğünü ifade eder. Bu konuda kişinin derhal tövbe etmesi alimler tarafından söylenmiştir. Rüyada birinden para alıp ona vermeyeceğini söylemek, iki kişinin arasını bozmaya hikmet edilir.

Rüya sahibinin sözünde yeterince durmadığı, bunun için zarar göreceği hikmet edilir. Rüyasında birisinden çok fazla para almak, bir işe girileceği anlamına gelir. Rüya sahibinin gireceği işte başarıyı yakalayacağı ifade edilir. Rüyasında birinden çok az para aldığını görmek, bir dönem ihtiyaç sahibi olunacağına işarettir. Alimler kişinin harcamalarına dikkat etmesi gerektiğini ifade ederler.

Rüyada Yerde Para Bulmak

Rüyada yerde para bulmak, işlerin çok düzgün şekilde ilerleyeceğine işarettir. Bu kimse için işler her zaman iyi olacaktır.

Rüyada çok kalabalık bir yerde para bulmak, çok zengin olmaya delalet eder. Hatta tabircileri kalabalık yerde para bulan kimseler için ‘Karun kadar zengin olacaklar’ ifadelerini kullanırlar.

Rüyada yerde para bulup, gizlice almak, karakterin zayıfladığına işaret eder. Kişinin artık maneviyatı önemsemediğini, bunun yerinde maddi olaylara değer verdiğine işarettir.

Rüyasında yerde bozuk para görmek, az ama yeterli para kazanılacağını ifade eder.

Bu aynı zamanda alın yazısında yazan kişiyle tanışmaya yorumlanır. Kişinin onunla tanışma vaktinin yakın olduğunu gösterir.

Rüyada Para Saymak

Rüyada para saymanın hikmetleri, tahmin edilenden daha fazladır. Tabirciler, bu kimseler için ketum ifadesini kullanmışlardır. Bu kişilerin ketum olduklarına, çevrelerine fayda sağlamamış olduklarına dikkat çekerler.

Kişinin bundan kurtulmasının tek çaresinin sadakasını artırması şeklinde yorumlanır.

Rüyada para saymak, alim insanlarla tanışıp, onların değerini bilmemeye delalet eder. Kişinin artık her şeyi maddeye indirgediği ifade edilir. Tabirciler, rüyada para sayan kişilerin ketumlukla zengin olmayacaklarına dikkat çekerler.

dua